Gratulacje! Zapisałaś się na webinar, który odbędzie się 5 października o godzinie 20:00

Link do webinaru otrzymasz przed webinarem na podane adres email.

Mam dla Ciebie coś specjalnego.

Tylko teraz możesz kupić kurs Szymona mega promocyjnej cenie.

Siej Ferment

Jak ukisić prawie wszystko?

Prosty i sprawdzony sposób na pyszne kiszonki!

Poniżej znajdziesz Ofertę Specjalną - możesz kupić mój kurs "Siej Ferment" w bardzo promocyjnej cenie. Zerknij co dla Ciebie przygotowałem.

Standardowa cena 127zł

Cena promocyjna 27zł

Kurs VOD + Poradnik PDF!

Siej Ferment czyli Podstawy Kiszenia i Fermentacji

Przepisy zawarte w tej publikacji dla jednych będą inspiracją do dalszych poszukiwań i wymyślania własnych przepisów, a dla innych wystarczającym zestawem pomysłów na domowy ferment.

Porady i Wskazówki

Wiedza ta pozwoli Ci zaoszczędzić sporo czasu i przekonasz się, że fermentacja jest naprawdę prosta. Przepisy, porady i wskazówki. Składniki i akcesoria. Właściwości i zastosowanie. Teoria i praktyka.
 
Poradnik z przepisami do pobrania (w formacie PDF). Ebook, dzięki któremu w bardzo prosty sposób nauczysz się robić kiszonki i przygotowywać fermentowaną żywność. Poznasz zalety fermentacji i dowiesz się jak to robić dobrze.

Teoria Fermentu

Znajdziesz tu najważniejsze informacje o kiszeniu i fermentacji. Dowiesz się dlaczego warto się zainteresować fermentowaną żywnością.

Przepisy Proste i Sprawdzone

Dowiesz się jak się zabrać fermentację warzyw, owoców, nasion i mleka. Przepisy, które tu znajdziesz zostały maksymalnie uproszczone, tak aby nie mieć żadnej wymówki, że to za trudne. Wszystkie przepisy zostały wielokrotnie sprawdzone i przetestowane.

Fermentacja warzyw i owoców

Dowiesz się jakie warzywa i owoce nadają się do kiszenia. Dowiesz się co zrobić aby z tych samych owoców zrobić zarówno ocet jak i wino.

Fermentacja zbóż i nasion

Zboża i nasiona roślin strączkowych mają naturalne mechanizmy obronne, chroniące je przed zjadaniem przez zwierzęta. Zawierają w sobie substancje „anty odżywcze”. Są dwa sposoby na uwolnienie tych substancji odżywczych i zneutralizowanie substancji anty odżywczych.

Fermentacja mleka

Fermentacja mleka sprawia np. że zawarta w nim laktoza zostaje rozłożona na przyswajalne przez nas substancje. Tak naprawdę im dłużej trwa fermentacja, tym mleko jest dla nas lepiej przyswajalne.

Składniki, narzędzia i akcesoria

Nie musisz się martwić specjalnym doborem naczyń i narzędzi do przygotowywania fermentowanej żywności. W zupełności wystarczy to, co znajdziesz w kuchni.

Probiootyki, prebiotyki i synbiotyki

Pojęcia te są zbliżone ale każde z nich oznacza coś innego. Mam nadzieję że uda mi się wyjaśnić co jest co i następnym razem kiedy usłyszysz prebiotyk to będziesz wiedzieć czym różni się od probiotyku.

Bezwarunkowa Gwarancja

Jeśli w ciągu 30 dni stwierdzisz, że moje przepisy, wskazówki i porady nie działają to po prostu napisz do mnie. Zwrócę Ci 100% pieniędzy.