Krem do mycia twarzy

Krem do mycia twarzy

W tym filmiku pokażę Ci, jak w prosty sposób zrobisz „krem” do mycia twarzy. Dziewczyny po warsztatach zawsze są nim zachwycone! ? Serio! Przekonasz się, jak już po pierwszym użyciu, nie będziesz mogła oderwać rąk od swojej buźki ?

Przygotuj sobie glinkę Rhassoul, ulubiony olej i suszone zioła/kwiaty. Ja użyłam płatków, gdyż to miękkie części roślin i do twarzy sprawdzają się najlepiej. Możesz użyć: dzikiej róży, rumianku, chabra bławatka, nagietka, lawendy, malwy… Jeżeli zastanawiasz się, co będzie najlepsze dla Twojej skóry, to ściągnij sobie darmowy mini ebook o właściwościach kosmetycznych niektórych ziół.  >>>TUTAJ<<< 

Do mycia twarzy możesz użyć również samej glinki Rhassoul z odrobiną ulubionego oleju, jeżeli nie masz akurat pod ręką żadnych ziół.

Mała wskazówka ode mnie – prawie zawsze staram się zostawić ten krem, jako maseczkę chociaż na kilka minut ( nakładam, jak wchodzę pod prysznic i jak się umyję, to pod prysznicem ją zmywam) . Jeżeli zrobisz tak 2-3 razy w tygodniu, to bardzo szybko zobaczysz efekty, które zostaną na dłużej.

To do dzieła! ? <3

Pin It on Pinterest