Cieszę się, że w końcu tu tafiłaś 🙂

Przedstawiam Tobie mój najpopularniejszy ( i myślę że najlepszy) kurs online. Nauczysz się z niego jak zrobić kilka rodzajów kremów do twarzy oraz do całego ciała.

Najfajniejsze w tym wszystkim jest to, że wszystkie kosmetyki możesz zrobić w domowym zaciszu swojej kuchni. Nie potrzeba do tego, żadnych laboratoriów, specjalistycznych sprzętów i fachowej wiedzy. Gwarantuję, że każdego nauczę jak samodzielnie zrobić krem do twarzy lub balsam do ciała.

 

Co zawiera kurs?

Przede wszystkim otrzymasz dostęp do nagrań wideo, na których wyjaśniam po kolei jak dbać o swoją cerę w naturalny sposób. Będzie tu trochę teorii razem z wieloma praktycznymi wskazówkami.

Następnie zabierzemy się za tworzenie kremów. Pokaże Tobie jak wykonać kilka podstawowych rodzajów kremów.

Dostaniesz sprawdzone i przetestowane receptury, które na pewno Ci wyjdą. Nie musisz się obawiać, że krem się rozwarstwi albo zepsuje po tygodniu. Moje przepisy tworzyłam i ulepszałam przez wiele lat i teraz jestem ich w 100% pewna.

 

 

Dodatkowo otrzymasz wszystkie informacje (razem z przepisami) w formie ebooka do pobrania. To pakiet solidnej i konkretnej wiedzy i praktycznych informacji jakie zbierałam przez ostatnie lata. Dzięki moim wskazówką unikniesz błędów (a było ich wiele) które ja popełniłam na początku swojej drogi. Nie musisz odkrywać koła na nowo, po prostu weź i zastosuj moją wiedzę i doświadczenie.

Standardowa cena 247zł

Cena promocyjna 167zł

Bezwarunkowa Gwarancja

Jeśli w ciągu 30 dni stwierdzisz, że moje przepisy, wskazówki i porady nie działają to po prostu napisz do mnie. Zwrócę Ci 100% pieniędzy.

Pin It on Pinterest