Musiałam sama zrobić sobie krem do twarzy!

Czas na krem!

Zrobienie kremu do twarzy było dla mnie wyzwaniem.

Ale nie miałam już wyboru – musiałam to zrobić! Oto dlaczego:

  1. Kupowałam coraz to nowe (i droższe) kremy a stan mojej cery był coraz gorszy. Nowy krem działał (tak mi się wydawało) przez kilka tygodni a potem problem powracał. Zrozumiałam że kupowane kosmetyki jedynie maskowały problem

  2. Wydawałam na kosmetyki kilkaset złotych miesięcznie i zaczęło to rujnować mój budżet. Po prostu nie mogłam sobie pozwolić na takie wydatki.

Od tego czasu minęło już wiele lat. Nie pamiętam już kiedy ostatnio się malowałam, bo po prostu nie muszę. Moja cera jest zdrowa i piękna.

Teraz sama uczę innych jak tworzyć naturalne kosmetyki. Nauczyłam już kilkaset kobiet jak samodzielnie zrobić krem do twarzy (i nie tylko). Uczę jak proste, tanie i skuteczne mogą być samodzielnie zrobione kosmetyki.

Ciebie też tego nauczę! Chętna?

Nie dość, że na kosmetyki wydawałam majątek to na dodatek nie działały tak jak obiecywały reklamy.

Zaczęłam swoją przygodę, która trwa do dzisiaj. To było wiele lat temu i w polskim internecie niewiele mogłam się dowiedzieć, został więc ten za oceanem (angielskojęzyczny). Przeczytałam mnóstwo publikacji na temat produkcji kosmetyków, składników aktywnych, dodatków, konserwantów, itp.

 

Przestraszyłam się i postanowiłam robić kosmetyki samodzielnie.

 

Tylko nie miałam pojęcia od czego zacząć. Znalazłam kilka przepisów na krem ale każdy z nich zawierał co najmniej 10 składników. Nazwy niektórych składników były zbliżone do składników kosmetyków sklepowych. Na dodatek nie miałam pojęcia gdzie te składniki można kupić.

 

Od tego czasu minęło już wiele lat. Teraz sama tworzę własne receptury i uczę tego innych.

Jak zadbać o swoją cerę, odżywić skórę, wyleczyć dolegliwości i pozbyć się niedoskonałości w 100% naturalnie?

Unikalne podejście do tworzenia kosmetyków

Nauczę Ciebie jak skutecznie poprawić kondycję swojej cery. Moje metody są w 100% naturalne a działają o niebo lepiej niż komercyjne kosmetyki!
Gwarantuję Tobie, że tworząc własne kosmetyki, zaoszczędzisz o wiele więcej pieniędzy niż koszt tego kursu. Pokażę Tobie także jak zarobić/dorobić sobie na tworzeniu własnych kosmetyków.

Pin It on Pinterest