Fudamenty Zdrowia

Czyli sprawdzone sposoby na zachowanie zdrowia i powrót do zdrowia.

Wpływ przyrody na zdrowie

Jaka jest rola i znaczenie przyrody dla naszego zdrowia? Poznasz subtelne zależności pomiędzy przyrodą a zdrowiem. Dowiesz się jak odzyskać utraconą więź z przyrodą.

Podstawy oczyszczania organizmu

Jak to jest z tym oczyszczaniem organizmu? Skąd się biorą i co się dzieje z toksynami w naszych ciałach? Jak zanieczyszczenia wpływają na funkcjonowanie organizmu człowieka?

Związek miedzy klimatem, dietą i zdrowiem

O tym jak sposób odżywiania jest powiązany z miejscem zamieszkania i dlaczego warto wrócić do dity naszych przodków. Dowiesz się, że nasze organizmy mogą działąć jak "samochody hybrydowe".

Proste i skuteczne sposoby na zdrowie

Proste porady i skuteczne wskazówki zamiast wymyślnych i skomplikowanych przepisów.

Kup teraz poradnik (+BONUSOWY kurs Siej Ferment) za 37zł

Przy zakupie Fundamentów Zdrowia dostaniesz kurs Siej Ferment GRATIS!

Zdrowa flora bakteryjna jest niezbędna dla zachowania zdrowia. Dlatego daję Tobie Kurs o Podstawach Fermentacji ZA DARMO

Bonus Kurs Siej ferment

Pełen kurs (poradnik PDF + nagrania Wideo) o kiszeniu i fermentacji o wartości 127zł


Teoria Fermentu

Pewne i sprawdzone PRZEPISY

Porady i Wskazówki

Bezwarunkowa Gwarancja

Jeśli w ciągu 30 dni stwierdzisz, że moje przepisy, wskazówki i porady nie działają to po prostu napisz do mnie. Zwrócę Ci 100% pieniędzy.

Siej Ferment Porady i Wskazówki

Wiedza ta pozwoli Ci zaoszczędzić sporo czasu i przekonasz się, że fermentacja jest naprawdę prosta. Przepisy, porady i wskazówki. Składniki i akcesoria. Właściwości i zastosowanie. Teoria i praktyka.
 
Poradnik z przepisami do pobrania (w formacie PDF). Ebook, dzięki któremu w bardzo prosty sposób nauczysz się robić kiszonki i przygotowywać fermentowaną żywność. Poznasz zalety fermentacji i dowiesz się jak to robić dobrze.

Fermentacja warzyw i owoców

Dowiesz się jakie warzywa i owoce nadają się do kiszenia. Dowiesz się co zrobić aby z tych samych owoców zrobić zarówno ocet jak i wino.

Fermentacja zbóż i nasion

Zboża i nasiona roślin strączkowych mają naturalne mechanizmy obronne, chroniące je przed zjadaniem przez zwierzęta. Zawierają w sobie substancje „anty odżywcze”. Są dwa sposoby na uwolnienie tych substancji odżywczych i zneutralizowanie substancji anty odżywczych.

Fermentacja mleka

Fermentacja mleka sprawia np. że zawarta w nim laktoza zostaje rozłożona na przyswajalne przez nas substancje. Tak naprawdę im dłużej trwa fermentacja, tym mleko jest dla nas lepiej przyswajalne.

Składniki, narzędzia i akcesoria

Nie musisz się martwić specjalnym doborem naczyń i narzędzi do przygotowywania fermentowanej żywności. W zupełności wystarczy to, co znajdziesz w kuchni.

Probiootyki, prebiotyki i synbiotyki

Pojęcia te są zbliżone ale każde z nich oznacza coś innego. Mam nadzieję że uda mi się wyjaśnić co jest co i następnym razem kiedy usłyszysz prebiotyk to będziesz wiedzieć czym różni się od probiotyku.

Pin It on Pinterest