Czy jesteś gotowa na współpracę ze mną!

1 rok Współpracy

Znacznie więcej niż kosmetyki!

 

Kiedy zaczynałam swoją przygodę z naturalnymi kosmetykami (a było to co najmniej kilkanaście lat temu) musiałam uczyć się na swoich błędach.

 

Dziś mam zaszczyt zaprosić Cię pod moje skrzydła i pomóc Ci przejść na naturalną stronę życia.

CO OTRZYMASZ?

 • Wiedza i doświadczenie

  Moją wiedzę i doświadczenie zbierane przez ostatnie kilkanaście lat życia. Od ponad 8 lat kosmetykami zajmuję się zawodowo, prowadząc warsztaty i ucząc jak zrobić wszystko co potrzebujesz we własnym domu. Prze ostatnie lata przeszkoliłam kilka tysięcy osób. Nauczyłam te osoby jak robić naturalne kosmetyki, jednocześnie ucząc się sama od tych wszystkich osób – za co jestem im wdzięczna. Dzięki temu mogę się dzielić nie tylko doświadczeniami swoimi, ale także doświadczeniami ludzi (głównie kobiet), dla których miałam przyjemność prowadzić warsztaty.

 • Kursy i szkolenia online

  Dostęp do moich wszystkich kursów i szkoleń online. Co ciekawe, mimo iż nagrywałam je już kilka lat temu, to nie straciły wcale na aktualności. Utwierdza mnie to w przekonaniu, że wiedza którą przekazuję jest naprawdę wartościowa i zostanie z Tobą na całe życie.

 • Niepublikowane nowości

  Jestem w trakcie przygotowywania i nagrywania kolejnych materiałów nie tylko kosmetycznych, ale krążących wokół naszego piękna, urody i wewnętrznego blasku. O szczegółach dowiesz się wkrótce. Będzie dużo o tym, jak zadbać o skórę nie tylko od zewnątrz, ale również od wewnątrz. Oczywiście wszystko w jak najprostszy i skuteczny sposób.

 • Zamknieta społeczność

  Otrzymasz dostęp do zamkniętej grupy na FB gdzie będę do Twojej dyspozycji. Przez 5 dni w tygodniu (od poniedziałku do piątku) będę odpowiadała na wasze pytania. Będziemy poruszać problematyczne tematy. To Ty jako członek grupy będziesz decydować również o czym będą niektóre spotkania online.

 • Spotkania 2 razy w miesiącu

  Dwa razy w miesiącu będziemy się spotykały online na żywo. W zależności od potrzeb grupy będą to konsultacje (gdzie każda z was będzie mogła mnie spytać o radę) lub forma wykładu na wybrany temat z sesją pytań i odpowiedzi na końcu. Systematycznie również będę zapraszać specjalistów z dziedzin dotyczących naturalnej pielęgnacji, więc oprócz mojej wiedzy dostaniesz również ogromną dawkę wiedzy od naszych gości. Podczas spotkań będziemy również tworzyć wybrane przez Was kosmetyki.

CZEGO SIĘ NAUCZYSZ?

 • Kosmetyki od A do Z

  Przeprowadzę Ciebie przez temat KOSMETYKÓW, który z jednej strony jest niesamowicie ciekawy a z drugiej zahacza o tabu i wiedzę tajemną. Oprócz kursów online przez ten cały rok będziesz uczyła się swobodnego tworzenia receptur na swoje kosmetyki, mieszania składników, dobierania surowców do swoich potrzeb. Przede wszystkim pokaże Ci mnóstwo sposobów, jak przy minimalnym wkładzie swojego czasu mieć mega efekty! Będzie dużo sposobów "w 5 minut" 🙂 Do tego, to co powtarzam już chyba, jak mantrę "wszystkie kosmetyki, jakich uczę robić, nadają się do jedzenia" , nie ma w nich żadnych zbędnych wypełniaczy <3

 • Poznasz tajniki wytwarzania kremów

  Tak, nauczę Ciebie robić kremy dopasowane do Twoich potrzeb, które naprawdę działają. Powiem, podpowiem i doradzę co, jak i dlaczego. Dowiesz się kiedy skorzystać z gotowych przepisów, a kiedy zrobić coś po swojemu. Temat kremów chyba jest najbardziej ekscytujący (widząc po uczestniczkach warsztatów), ale zobaczysz, że kremy to nie wszystko. Krem jest zwieńczeniem, wisienką na torcie Twojej drogi do pięknej skóry.

 • Wewnętrzne źródło piękna

  Zajmiemy się także Twoim wewnętrznym źródłem piękna i co wpływa na to, że Twoja skóra jednego dnia wygląda tak, a na drugi dzień jest zupełnie inna. Oczywiście rola diety i tego co wkładamy do brzuszka jest bardzo istotna, ale to nie wszystko. Dowiesz się jak szybko przyjść z pomocą Twojej skórze.

 • ABC naturalnego sprzątania

  Będzie też o bardziej przyziemnych sprawach. Takich jak na przykład sprzątanie. Dowiesz się jak posprzątać naturalnie i zdrowo swoje otoczenie. Tak będzie też o "occie i sodzie", ale nie tylko. Bez zbędnych udziwnień i skomplikowanych receptur. W tej kwestii ma być prosto i skutecznie – i tak właśnie będzie. To dlatego, że detergenty, których używamy na co dzień również odgrywają dużą rolę w tym, jak wygląda Twoja skóra.

 • Perfumy, pachnidła i zapachy

  Porozmawiamy także o naturalnych perfumach i aromaterapii. Dowiesz się jak istotne znaczenia ma dobór „pachnidła” które na sobie nosisz. Będzie o mieszaniu zapachów, o działaniu zapachów i o tym, jak sie bawić zapachami w kosmetykach i nie tylko.

 • Gadżety dla zdrowia i urody

  Poznasz jakie gadżety mam w domu i jakie polecam, a jakie absolutnie były totalnym niewypałem dla mnie. Bo czasami warto mieć w domu kilka prostych, skutecznych i przystępnych cenowo sprzętów, dzięki którym zadbasz nie tylko o swoją urodę, ale przede wszystkim o zdrowie.

 • Alternatywy i inne możliwości

  Poznasz możliwe alternatywy dla wszystkich procesów. No bo możesz stwierdzić, że robienie tych kremików i mydełek jest całkiem fajne, ale najzwyczajniej w świecie nie masz na to czasu, albo chwile wolnego czasu wolisz poświęcić na czytanie książki. Doskonale to rozumiem i dlatego powiem Ci jak korzystać z gotowych produktów, żeby nadal było naturalnie. I jeżeli już wybrać produkt ze sklepu, to jaki, żeby Ci służył.

JAK SIĘ ZMIENISZ?

 • Metamorfoza

  Jeśli tylko sobie na to pozwolisz, to przez kolejny rok razem, będziesz miała okazję dokonać przemiany (metamorfozy) swojego życia. Tematem przewodnim naszych spotkań będą kosmetyki. Ale to tylko jeden aspekt piękna każdej z nas. A może wcale nie potrzebujemy kosmetyków...

 • Inspiracja

  Pokaże Ci jak ja się zmieniłam i czego się nauczyłam przez ostatnie kilkanaście lat. Będziesz mogła skorzystać z moich wskazówek. Chętnie doradzę Ci i podpowiem to co wiem i umiem. A może stwierdzisz, że Twoja droga jest nieco inna, bo każda z nas ma swoje potrzeby. Oczywiście nie zabraknie inspiracji i nie będę pokazywać tylko jednej słusznej drogi. Będę zachwycona, że mogłam Cię zainspirować do poszukiwań własnej drogi.

 • Świadomość wyboru

  Czy staniesz się fanatyczką wszystkiego co eko-sreko? Nie sądzę, bo sama taka nie jestem i nie mam zamiaru nikogo do niczego takiego namawiać. Pokażę Tobie, że jest znacznie więcej alternatyw poza tym co jest kreowane w mass mediach głównego nurtu. Poza tym całym zgiełkiem jest tyle możliwości i miejsca, aby każda z nas mogła odnaleźć coś dla siebie.

Dlaczego taka niska cena?

 • PRZEDSPRZEDAŻ

  Powód jest banalny. To jest przedsprzedaż i jeszcze nie wszystko jest gotowe. Jesteśmy (z Szymonem) w trakcie dopinania wszystkich kwestii technicznych tak, aby wszystko działało naprawdę profesjonalnie. Dopracowujemy także program i tworzymy materiały edukacyjne. Dołączając teraz będziesz miała znaczący wpływ na to, jak będzie wyglądał nasz wspólny rok. Ruszamy w drugiej połowie października 2023. Więc aktualna cena jest podziękowaniem za Twoją cierpliwość. Bo inwestycja za ogrom materiałów i wiedzy jest naprawdę mała – podziel sobie tą kwotę na 12 i zobacz ile wychodzi na miesiąc. To tak naprawdę koszt jednego wyjścia do restauracji, a wykorzystasz wiedzę przez całe życie, a do tego na kosmetyki będziesz wydawała bardzo niewiele.

Standardowa cena 2970 zł

Cena w przedsprzedaży 1570 zł

Uwaga! rozpoczęła się przedsprzedaż. Startujemy w drugiej połowie października 2023!