Zaczekaj! Twoje zamówienie nie jest jeszcze kompletne.

Mam dla Ciebie specjalną ofertę na pakiet moich najlepszych kursów!

W związku z tym, że jesteś nową klientką…. Masz szansę zamówić go TYLKO TERAZ I TYLKO NA TEJ STRONIE w bardzo atrakcyjnej cenie.

Mam dla Ciebie pakiet moich najważniejszych kursów:

1. Kremowe Zamieszanie - czyli kurs tworzenia naturalnych kremów.

2. Domowe Mydlenie - czyli kurs tworzenia naturalnych mydeł.

3. Kosmetyki Naturalne + BONUSY

Łączna wartość kursów to 785zł

Teraz możesz mieć je za 314 zł

Ile miesięcznie wydajesz pieniędzy na kosmetyki?

Kiedyś wydawałam na kosmetyki 200-300zł miesięcznie. Kupowałam coraz droższe kremy, bo miałam wrażenie, że te poprzednie, nie działają już tak dobrze. W końcu zainteresowałam się składem tych kremów i uświadomiłam  sobie, że tak naprawdę nakładam na swoje ciało ropę naftową i mnóstwo syfu. Trochę czasu zajęło mi opracowanie własnych receptur, aż w końcu stwierdziłam, że są idealne!

Następnie policzyłam, ile kosztuje mnie robienie takich kremów. Okazało się, że za kilkanaście złotych mam krem, który nawet nie umywa się do tych najdroższych w drogeriach. Postanowiłam, że już nigdy nie wrócę do sklepowych kosmetyków.

Kremowe Zamieszanie

 

czyli domowa produkcja w 100% naturalnych kremów

o wartości 297zł

Nauczę Ciebie jak zrobić kilka różnych rodzajów kremów:


 

1. Odżywcze kremy "na noc"

2. Puszyste kremy pod makijaż

3. Odżywczy balsam i masła do ciała

4. Maści i błyszczyki do ust

 

Wideo

Filmy instruktażowe, na których wyjaśniam i pokazuję krok-po-kroku, jak zrobić własny krem. Dowiesz się, jakie składniki i akcesoria będą potrzebne.

Ebook

Znajdziesz tu przepisy na kilka rodzajów kremów. Wszystko dokładnie opisane krok po kroku. Dowiesz się, jak dobierać składniki, w zależności od potrzeb i rodzaju Twojej cery. Poznasz zasady, dzięki którym będziesz mogła tworzyć własne przepisy i receptury.

Po co mam robić swój krem?

Zastanawiasz się może, po co uczyć się tych wszystkich rzeczy, skoro wszystko jest dostępne w sklepach na wyciągnięcie ręki…? Przede wszystkim dlatego, że robiąc samodzielnie dany kosmetyk, wiesz, co się w nim znajduje. W dostępnych obecnie kosmetykach, znajduje się cała masa toksycznych, ropopochodnych substancji, silikonów, parabenów, konserwantów… Nie jesteśmy już w stanie nadążyć, za uczeniem się ich coraz to nowych nazw. Ważnym aspektem jest również to, że taki kosmetyk będzie w stu procentach dopasowany do Twojej skóry i Twoich potrzeb, gdyż każdy składnik dobierasz indywidualnie pod siebie.

Czy trudno jest zrobić krem?

Zadaniem moim w tym kursie, będzie pokazanie Ci, jak proste i przyjemne może być tworzenie własnych kosmetyków. Często przepisy, które znajduję w internecie, mają kilkanaście składników, z czego duża część to dziwnie brzmiące nazwy, które z pewnością niewiele mają wspólnego z naturalnymi składnikami. Wyszłam więc z założenia, że kremy i kosmetyki, których uczę muszą być naturalne i jadalne. Pewnie nie zawsze będą smaczne, ale składają się z jadalnych składników. Nie potrzebne będą żadne specjalistyczne akcesoria i urządzenia. Wystarczy zacisze twojej kuchni, aby samodzielnie zrobić krem.

Domowe Mydlenie

czyli domowa produkcja w 100% naturalnych mydeł

wartość 197zł


Czego nauczę się z kursu Domowe Mydlenie?

  • Dostaniesz gotowe i sprawdzone przepisy na kilka rodzajów mydeł. Poznasz podstawowe zasady wytwarzania mydło. Dowiesz się, jak dobierać składniki i samodzielnie tworzyć nowe receptury.
  • Samodzielna produkcja mydła, to także świetna zabawa. Własnoręcznie zrobione mydełko może stanowić oryginalny i praktyczny upominek dla rodziny i znajomych.
  • Jest ryzyko, że tak spodoba Ci się domowa produkcja mydła, że zaczniesz eksperymentować, testować i robić mydło kilka razy w tygodniu (sama tak miałam). Dlatego dam Ci garść pomysłów i inspiracji do własnych eksperymentów.

Dlaczego kurs Domowe Mydlenie jest inny?

Jest to najbardziej kompletny kurs domowej produkcji mydła online, jaki dostępny jest w języku polskim (jeśli znajdziesz inny to daj mi proszę znać).

  • Po pierwsze – zobaczysz (nie tylko przeczytasz), jak się robi mydło. Na nagraniach wideo zobaczysz krok po kroku, kolejne etapy produkcji mydła. Możesz mi „zaglądać przez ramię”, jak robię mydło. Dostęp do nagrań otrzymasz na cały rok (365 dni)

  • Po drugie – otrzymasz poradnik (plik PDF do pobrania) z gotowymi przepisami, teorią, wskazówkami i zdjęciami. Wszystko napisane w jasny i zrozumiały sposób. Bez zbędnej wiedzy chemicznej, ale za to z maksymalnie praktycznymi poradami i wskazówkami.

  • Przekonasz się, że zrobienie własnego mydła, jest naprawdę proste. I mam nadzieję, że już nigdy więcej nie będziesz kupować mydła w drogerii. Wiedza ta to mały krok, aby uniezależnić się od wielkich firm kosmetycznych. To wiedza, która nigdy nie straci na aktualności.

  • Umiejętność robienia mydła jest przydatna i praktyczna. Z domowej produkcji mydła można uczynić pasję i świetną zabawę. Robiąc samodzielnie mydło, możesz także je sprzedawać na kiermaszach i jarmarkach z rękodziełem.

Kosmetyki Naturalne + Bonusy

Łączna wartość kursu to 291zł

Łączna wartość kursów to 785zł

Teraz możesz mieć je za 314 zł

W jakiej formie jest kurs/szkolenie

Zaraz po zakupie otrzymasz dostęp do nagrań Wideo na naszej platformie VOD

Czy są materiały do pobrania?

Tak, do kursu Domowe Mydlenie i Kremowe Zamieszanie dołączone są ebooki w formacie PDF z wszystkimi przepisami i wskazówkami.

Na jak długo otrzymam materiały?

Pobrany poradni będzie Twój na zawsze.

Dostęp do nagrań Wideo będzie aktywny przez 365 dni (1 rok)