Kremowe Zamieszanie

Ile miesięcznie wydajesz pieniędzy na kosmetyki?

Kiedyś wydawałam na kosmetyki 200-300zł miesięcznie. Kupowałam coraz droższe kremy, bo miałam wrażenie, że te poprzednie, nie działają już tak dobrze. W końcu zainteresowałam się składem tych kremów i uświadomiłam  sobie, że tak naprawdę nakładam na swoje ciało ropę naftową i mnóstwo syfu. Trochę czasu zajęło mi opracowanie własnych receptur, aż w końcu stwierdziłam, że są idealne!

Następnie policzyłam, ile kosztuje mnie robienie takich kremów. Okazało się, że za kilkanaście złotych mam krem, który nawet nie umywa się do tych najdroższych w drogeriach. Postanowiłam, że już nigdy nie wrócę do sklepowych kosmetyków.

Zapraszam Ciebie do mojego najpopularniejszego kursu online!

Kremowe Zamieszanie

Kremowe Zamieszanie

 

czyli domowa produkcja w 100% naturalnych kremów

o wartości 297zł

Nauczę Ciebie jak zrobić kilka różnych rodzajów kremów:


 

1. Odżywcze kremy "na noc"

2. Puszyste kremy pod makijaż

3. Odżywczy balsam i masła do ciała

4. Maści i błyszczyki do ust

 

Wideo

Filmy instruktażowe, na których wyjaśniam i pokazuję krok-po-kroku, jak zrobić własny krem. Dowiesz się, jakie składniki i akcesoria będą potrzebne.

Ebook

Znajdziesz tu przepisy na kilka rodzajów kremów. Wszystko dokładnie opisane krok po kroku. Dowiesz się, jak dobierać składniki, w zależności od potrzeb i rodzaju Twojej cery. Poznasz zasady, dzięki którym będziesz mogła tworzyć własne przepisy i receptury.

Po co mam robić swój krem?

Zastanawiasz się może, po co uczyć się tych wszystkich rzeczy, skoro wszystko jest dostępne w sklepach na wyciągnięcie ręki…? Przede wszystkim dlatego, że robiąc samodzielnie dany kosmetyk, wiesz, co się w nim znajduje. W dostępnych obecnie kosmetykach, znajduje się cała masa toksycznych, ropopochodnych substancji, silikonów, parabenów, konserwantów… Nie jesteśmy już w stanie nadążyć, za uczeniem się ich coraz to nowych nazw. Ważnym aspektem jest również to, że taki kosmetyk będzie w stu procentach dopasowany do Twojej skóry i Twoich potrzeb, gdyż każdy składnik dobierasz indywidualnie pod siebie.

Czy trudno jest zrobić krem?

Zadaniem moim w tym kursie, będzie pokazanie Ci, jak proste i przyjemne może być tworzenie własnych kosmetyków. Często przepisy, które znajduję w internecie, mają kilkanaście składników, z czego duża część to dziwnie brzmiące nazwy, które z pewnością niewiele mają wspólnego z naturalnymi składnikami. Wyszłam więc z założenia, że kremy i kosmetyki, których uczę muszą być naturalne i jadalne. Pewnie nie zawsze będą smaczne, ale składają się z jadalnych składników. Nie potrzebne będą żadne specjalistyczne akcesoria i urządzenia. Wystarczy zacisze twojej kuchni, aby samodzielnie zrobić krem.

Standardowa cena to 297zł

Teraz możesz kupić za 247 zł

W jakiej formie jest kurs/szkolenie

Zaraz po zakupie otrzymasz dostęp do nagrań Wideo na naszej platformie VOD

Czy są materiały do pobrania?

Tak, do kursu Domowe Mydlenie i Kremowe Zamieszanie dołączone są ebooki w formacie PDF z wszystkimi przepisami i wskazówkami.

Na jak długo otrzymam materiały?

Pobrany poradni będzie Twój na zawsze.

Dostęp do nagrań Wideo będzie aktywny przez 365 dni (1 rok)