Domowe Mydlenie

Ile miesięcznie wydajesz pieniędzy na kosmetyki?

Czy zdarza Ci się myśleć o tym, co tak naprawdę kryje się w kupowanych w sklepie mydłach? Czy wiesz, że wiele z nich zawiera szkodliwe dla skóry substancje chemiczne? Czy nie chciałabyś używać mydła, którego skład znasz na wylot i który nie zawiera nic, co mogłoby szkodzić ich zdrowiu?

Mam dla Ciebie rozwiązanie! Mój kurs online “Domowe Mydlenie” to świetny sposób na nauczenie się produkcji własnego mydła, które będzie w pełni naturalne i bezpieczne dla skóry. W ramach kursu otrzymasz dostęp do szczegółowych instrukcji, wideo-tutoriali i przepisów, które pozwolą Ci stworzyć w domu wspaniałe, naturalne mydła w zaledwie kilku prostych krokach.

Zapraszam Ciebie do szkolenia z domowej produkcji mydła!

Domowe Mydlenie

Domowe Mydlenie

czyli domowa produkcja w 100% naturalnych mydeł

wartość 197zł


Czego nauczę się z kursu Domowe Mydlenie?

  • Dostaniesz gotowe i sprawdzone przepisy na kilka rodzajów mydeł. Poznasz podstawowe zasady wytwarzania mydło. Dowiesz się, jak dobierać składniki i samodzielnie tworzyć nowe receptury.
  • Samodzielna produkcja mydła, to także świetna zabawa. Własnoręcznie zrobione mydełko może stanowić oryginalny i praktyczny upominek dla rodziny i znajomych.
  • Jest ryzyko, że tak spodoba Ci się domowa produkcja mydła, że zaczniesz eksperymentować, testować i robić mydło kilka razy w tygodniu (sama tak miałam). Dlatego dam Ci garść pomysłów i inspiracji do własnych eksperymentów.

Dlaczego kurs Domowe Mydlenie jest inny?

Jest to najbardziej kompletny kurs domowej produkcji mydła online, jaki dostępny jest w języku polskim (jeśli znajdziesz inny to daj mi proszę znać).

  • Po pierwsze – zobaczysz (nie tylko przeczytasz), jak się robi mydło. Na nagraniach wideo zobaczysz krok po kroku, kolejne etapy produkcji mydła. Możesz mi „zaglądać przez ramię”, jak robię mydło. Dostęp do nagrań otrzymasz na cały rok (365 dni)

  • Po drugie – otrzymasz poradnik (plik PDF do pobrania) z gotowymi przepisami, teorią, wskazówkami i zdjęciami. Wszystko napisane w jasny i zrozumiały sposób. Bez zbędnej wiedzy chemicznej, ale za to z maksymalnie praktycznymi poradami i wskazówkami.

  • Przekonasz się, że zrobienie własnego mydła, jest naprawdę proste. I mam nadzieję, że już nigdy więcej nie będziesz kupować mydła w drogerii. Wiedza ta to mały krok, aby uniezależnić się od wielkich firm kosmetycznych. To wiedza, która nigdy nie straci na aktualności.

  • Umiejętność robienia mydła jest przydatna i praktyczna. Z domowej produkcji mydła można uczynić pasję i świetną zabawę. Robiąc samodzielnie mydło, możesz także je sprzedawać na kiermaszach i jarmarkach z rękodziełem.

Standardowa cena to 197zł

Teraz możesz kupić za 147zł

W jakiej formie jest kurs/szkolenie

Zaraz po zakupie otrzymasz dostęp do nagrań Wideo na naszej platformie VOD

Czy są materiały do pobrania?

Tak, do kursu Domowe Mydlenie i Kremowe Zamieszanie dołączone są ebooki w formacie PDF z wszystkimi przepisami i wskazówkami.

Na jak długo otrzymam materiały?

Pobrany poradni będzie Twój na zawsze.

Dostęp do nagrań Wideo będzie aktywny przez 365 dni (1 rok)