fbpx

Kosmetyki Naturalne czyli domowa produkcja w 100% naturalnych kosmetyków.

Czy zjesz swój krem do twarzy lub puder?

Jeśli nie jesteś w stanie zjeść swojego kosmetyku to dlaczego nakładasz go na swoją skórę?

Czy obawiasz się połknięcia pasty do zębów?

Jeśli tak to dlaczego wkładasz ją do ust?

Ja nie ufam żadnym kosmetykom, które stoją na półkach w marketach i sieciówkach. Ty również, tylko robiąc swój kosmetyk w domu samodzielnie, możesz być pewna, co jest w środku. A przede wszystkim mieć w kosmetyku 100% substancji aktywnych, a nie tylko kilka procent, jak to zwykle jest w przypadku komercyjnych kosmetyków.

Martyna Majewska

Zacznij samodzielnie robić swoje kosmetyki. Ja Ciebie tego nauczę!

Skóra jest naszym największym organem. Wszystkie szkodliwe substancje z komercyjnych kosmetyków mogę przez skórę dostać się do naszego krwiobiegu. Może to wyrządzić wiele szkody i nie pozostaje bez wpływu na nasze zdrowie.

Po co mam robić swój kosmetyk?

Zastanawiasz się może, po co uczyć się tych wszystkich rzeczy, skoro wszystko jest dostępne w sklepach na wyciągnięcie ręki…? Przede wszystkim dlatego, że robiąc samodzielnie dany kosmetyk, wiesz, co się w nim znajduje. W dostępnych obecnie kosmetykach jest cała masa toksycznych, ropopochodnych substancji, silikonów, parabenów, konserwantów, nie jesteśmy już w stanie nadążyć za uczeniem się ich coraz to nowych nazw. Ważnym aspektem jest również to, że taki kosmetyk będzie w stu procentach dopasowany do Twojej skóry i Twoich potrzeb, gdyż każdy składnik dobierasz indywidualnie pod siebie.

Mam zamiar pokazać Ci, jak proste i przyjemne może być tworzenie własnych kosmetyków. Często przepisy, które znajduję w internecie, mają kilkanaście składników, z czego duża część to dziwnie brzmiące nazwy, które z pewnością niewiele mają wspólnego z naturalnymi składnikami.

Wyszłam z założenia, że kosmetyki, których używam muszą być w 100% naturalne i jadalne. Pewnie nie zawsze będą smaczne, ale składają się z jadalnych składników. Nie potrzebne będą żadne specjalistyczne akcesoria i urządzenia. Wystarczy zacisze twojej kuchni.

Wideo mini kurs

Filmy instruktażowe na których wyjaśniam i pokazuję krok-po-kroku jak samodzielnie zrobić pastę do zębów, antyperspirant, puder matujący, tusz do rzęs, peeling do ciała. Dowiesz się jakie składniki będą i akcesoria będą potrzebne.

Co otrzymasz po zapisaniu się?

Wszystko dokładnie wyjaśnione krok po kroku. Dowiesz się jak dobierać składniki w zależności od potrzeb i rodzaju Twojej cery. Poznasz zasady podstawowe zasady dzięki którym będziesz mogła tworzyć własne przepisy i receptury.

100% naturalna pasta do zębów

zapisz się i zobacz przepis i wideo instrukcje

You have Successfully Subscribed!

You have Successfully Subscribed!

Pin It on Pinterest