fbpx

Gotowy Sklep Internetowy

Jeśli kiedykolwiek myślałeś o własnym sklepie internetowy a nadal go nie masz to czytaj dalej…

Sklep Online

Kilka lat temu zaczynaliśmy od bloga. A już po kliku miesiącach założyliśmy firmę i sklep internetowy. Obecnie sklep internetowy jest nieodzowną częścią naszego biznesu.

Przez nasz sklep sprzedajemy nie tylko koszulki. Przede wszystkim wykorzystujemy go do sprzedaży naszych kursów i szkoleń online.

Obecnie sklepy internetowe nie są już zarezerwowane dla wielkich firm i korporacji. Teraz sklep internetowy może założyć każdy nawet bez specjalistycznej wiedzy technicznej.

Sprzedaż online rozwija się bardzo szybko więc każdy kto myśli o własnym biznesie powinien przynajmniej rozważyć otwarcie własnego sklepu internetowego.

Chcę Tobie ułatwić to zadanie i podzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem w budowaniu sklepów internetowych.

Więcej informacji i ofertę dostaniesz na maila.

Od ponad dziesięciu lat zajmuję się tworzeniem stron i sklepów internetowych. Więc myślę, że co nieco na ten temat wiem i mogę się podzielić sprawdzoną wiedzą. Odkąd mamy własny sklep internetowy skupiam się przede wszystkim na udoskonalaniu naszego sklepu i od czasu do czasu tworzę sklepy dla zaprzyjaźnionych osób lub firm. Niestety nie mam czasu aby tworzyć strony internetowe dla każdego. Dlatego przygotowałem drogę “na skróty” dla osób, które na serio myślą o swoim sklepie internetowym.

Szymon Odyjas

100% naturalna pasta do zębów

zapisz się i zobacz przepis i wideo instrukcje

You have Successfully Subscribed!

You have Successfully Subscribed!

Pin It on Pinterest