Super, że tu jesteś 🙂

Bardzo się cieszę, że nasza wspólna przygoda zaraz się zacznie. Zanim przejdziesz dalej przygotowałam dla Ciebie coś specjalnego.

Oferta Specjalna

Kremowe Zamieszanie

Oto mój najbardziej populary kurs online. Do tej pory już kilkaset osób nauczyłam online robić naturalne kremy. A kolejne kilka tysięcy uczestniczyło w naszych warsztatach.

Obecnie sprzedaję ten kurs za 167zł a wkrótce cena wzrośnie do 197zł.

Jeśli kupisz kurs teraz to zapłacisz nie 167 a jedynie 127 zł

Tak, chcę nauczyć się jak robić naturalne kremy do twarzy i kupuję kurs Kremowe Zamieszanie za 127 złNie, dziękuję. Nie skorzystam z tej oferty specjalnej i przechodzę dalej.

Wideo Instrukcje

Filmy instruktażowe, na których wyjaśniam i pokazuję krok-po-kroku, jak zrobić własny krem. Dowiesz się, jakie składniki i akcesoria będą potrzebne. Poznasz sposoby na zrobienie kilku rodzajów kremu, które dopasujesz do swoich potrzeb i będą sprawdzały się przy twoim rodzaju cery.

Ebook z przepisami

Znajdziesz tu przepisy na kilka rodzajów kremów. Wszystko dokładnie opisane krok po kroku. Dowiesz się, jak dobierać składniki, w zależności od potrzeb i rodzaju Twojej cery. Poznasz zasady, dzięki którym będziesz mogła tworzyć własne przepisy i receptury.

Czego się nauczysz z Kremowego Zamieszania?

Nauczysz się jak zrobić kilka różnych rodzajów kremów:

Odżywcze kremy „na noc”

Puszyste kremy pod makijaż

Odżywczy balsam i masła do ciała

Maści i błyszczyki do ust

Nie, dziękuję. Nie skorzystam z tej oferty specjalnej i przechodzę dalej.
"Nie ufam żadnym kosmetykom, które stoją na półkach w marketach i sieciówkach. Ty również, tylko robiąc swój kosmetyk w domu samodzielnie, możesz być pewna, co jest w środku. A przede wszystkim mieć w kosmetyku 100% substancji aktywnych, a nie tylko kilka procent, jak to zwykle jest w przypadku komercyjnych kosmetyków."
Martyna Majewska

Pin It on Pinterest