fbpx

Jak pozbyć się otaczającej nas chemii i zanieczyszczeń?

Czy to jest w ogóle możliwe?

Mamy dostęp do informacji na każdy temat, na wyciągnięcie ręki (na kliknięcie myszki) i to chyba dobrze. Chyba, ponieważ większość z nas nie umie korzystać z tych informacji.

Skoro mamy dostęp do tak ogromnej ilości informacji, to dlaczego nie umiemy poradzić sobie z bieżącymi tematami i problemami? Teoretycznie mamy dostęp do wiedzy i informacji, pozwalających nam poradzić sobie z tymi większymi i mniejszymi problemami i wyzwaniami. Jak to jest, że dookoła jest tylu chorych i otyłych ludzi, a jednocześnie z każdej strony “krzyczą” do nas pod różnymi postaciami (media, reklamy, książki, blogi, itp) “sprawdzone”, “skuteczne”, “rewelacyjne” i “proste” sposoby na odchudzanie i na inne dolegliwości zdrowotne.

My od lat staramy się żyć w zgodzie z naturą, ale bez popadania w skrajności. Jemy lokalne produkty, ale jeździmy starym dieslem, regularnie dbamy o swoje zdrowie i sposób odżywiania, ale jak jest impreza, to bawimy się na całego  Jeśli zadbasz o podstawy i fundamenty zdrowia, to pozostałe rzeczy zaczną się powoli układać. Kiedy jednak pominiesz podstawy, to wszelkie wysiłki mogą się na niewiele zdać. W przypadku zdrowia, takim fundamentem jest odpowiednie nawodnienie organizmu. Jeśli organizm jest niewystarczająco nawodniony, to nawet najlepsze diety i suplementy nie działają w pełni. Nawodnienie, to absolutna podstawa jeśli chodzi o zachowanie zdrowia (i powrót do zdrowia).

Martyna i Szymon

W pewnym momencie postanowiliśmy prowadzić warsztaty, na których uczymy naszego podejścia do zdrowia i życia. Na naszych warsztatach możesz się nauczyć jak zrobić: krem, mydło, tonik i puder do twarzy, pastę do zębów, antyperspirant, jak ukisić niemal wszystko, jak zrobić ocet lub kombuchę, itp.

Nie będziemy Cię namawiać, żebyś wziął udział w naszych warsztatach. Twoje życie i zdrowie jest w Twoich rękach  więc, jeśli naprawdę chcesz mieć zdrowie w swoich rękach, to my nauczymy Cię, jak w domowych warunkach zrobić wszystko, co potrzebne Ci, żeby to zdrowie utrzymać. Na nasze warsztaty zapraszamy osoby świadome! Jeżeli jesteś osobą, która chce wiedzieć, co dostarcza swojemu organizmowi drogą pokarmową lub jakie kosmetyki nakłada na swój największy organ, czyli skórę, to te warsztaty są dla Ciebie.

Poradnik PDF

Kolejnym etapem było stworzenie kursów online, na razie jest ich kilka, ale systematycznie będą pojawiać się kolejne. Opakowaliśmy naszą wiedzę w formę łatwo dostępną dla wszystkich. W obecnych czasach mamy do czynienia z coraz większym zanieczyszczeniem środowiska, jedzenia, kosmetyków i postępującą dezinformacją. Jednocześnie rośnie nasza świadomość i przybywa ludzi, którzy mają tego dość i szukają innych rozwiązań.

Powstał także poradnik PDF, w którym staramy się zainspirować i pokazać, jak proste może być tworzenie własnych kosmetyków oraz, że nie trzeba wiele, aby żyć w zgodzie z naturą.

Pobierz ZA DARMO nasz poradnik PDF

Co znajdziesz w naszym poradniku?

Z

Naturalne kosmetyki

Dowiesz się jak samodzielnie zrobić: pastę do zębów, antyperspirant, tusz do rzęs, puder matujący, musujace kule do kąpieli.

Z

Kosmetyczne właściwości ziół

Dowiesz się o kosmetycznych właściwościach ziół. Większość z nich jest powszechnie dostępna i ma bardzo cenne właściwości.

Z

Naturalne sposoby na przeziębienie

Poznasz skuteczne i sprawdzone sposoby na przeziębienie dzięki którym unikniesz wizyty u lekarza i wzmocnisz swoją odporność.

Z

Najmocniejszy Naturalny "Antybiotyk"

Dowiesz się, jak przygotować w domu miksturę, która jest znacznie skuteczniejsza i bezpieczniejsza od wszechobecnych antybiotyków.

100% naturalna pasta do zębów

zapisz się i zobacz przepis i wideo instrukcje

You have Successfully Subscribed!

You have Successfully Subscribed!

Pin It on Pinterest